Подготовка топливной смеси

14 февраля 2016

Паливна суміш

Двигун Вашого інструменту повинен працювати на суміші з бензину і моторного мастила. При цьому якість кожної з цих експлуатаційних рідин має вирішальне значення для продуктивної роботи і терміну служби двигуна.

Так використання непередбачених експлуатаційних рідин або відхилення від приписаного співвідношення суміші може стати причиною серйозних пошкоджень двигуна (задир поршня, підвищене зношування і т. д.)

Состав топливной смеси

Рекомендований склад паливної суміші:

За умови використання мастила для двотактових двигунів фірми STIHL 1: 50 => 1 частина мастила на 50 частин бензину

Для іншого фірмового моторного мастила для двотактових двигунів класу TC: 1: 25 => 1 частина мастила на 25 частин бензину

Приклади кількісного співвідношення паливної суміші

Для суміші з співвідношенням 1: 50 потрібно 5 літрів бензину і 0,10 літра (100 мл) мастила для двотактових двигунів STIHL.

Відомості про бензин

Використовуйте тільки брендовий бензин з мінімальним октановим числом 90 (з метою збереження здоров'я і навколишнього середовища ми рекомендуємо застосовувати не етилований бензин).

(Увага! Пам'ятайте, що для інструментів, оснащених каталізатором відпрацьованих газів, слід завжди використовувати неетилований бензин. В протилежному випадку можливо обмеження роботи або пошкодження каталізатора.)

Відомості про моторне мастило

моторное масло для двухтактных двигателей

Використовуйте тільки якісне моторне мастило для двотактових двигунів, яке відповідає класу TC (моторне мастило для двотактових двигунів, адаптоване для двигунів STIHL. Забезпечує найтриваліший термін служби двигуна).

(Увага! Моторні мастила більш низької якості можуть стати причиною пошкодження двигуна, ущільнювальних кілець, паливопроводів і паливного бака.)

Для приготування суміші в спеціально призначену каністру спочатку заливається моторне мастило, потім бензин. Перед заправкою паливного бака збовтайте каністру з сумішшю (відкривайте каністру обережно — вона може виявитись під тиском).

Примітка

У якості високоякісної паливної суміші ми пропонуємо STIHL MotoMix. Цю вже приготовану паливну суміш можна застосовувати як для двотактових двигунів STIHL, так і двигунів 4-MIX. Зверніться за консультацією до офіційного дилера STIHL.