Акумуляторна шабельна пила GSA 185-Li Bosch (06016C0020) SOLO
Позиціонування
- Швидке виконання демонтажних робіт з більшою свободою та меншою втомою
Вигода користувача
- Безщіткова технологія забезпечує неперевершену потужність бездротового різання, що відповідає потужності мережевого інструмента 1100 Вт
- Швидкозатискне кріплення без застосування інструментів дає можливість просто встановлювати й знімати пиляльне полотно однією рукою
- Менша втома під час роботи в будь-якому положенні завдяки ідеальному співвідношенню потужності й ваги
Технічні характеристики
| Глибина різання в деревині | 230 мм |
| Глибина різання в металічному профілі та металічних трубах | 150 мм |
| Довжина ходу | 28 мм |
| Вага без акумулятора | 3.2 кг |
| Частота ходів (перша передача / друга передача) | 2.900 ходів/хв |
| Розміри інструмента (ширина) | 96 мм |
| Розміри інструмента (довжина) | 450 мм |
| Розміри інструмента (висота) | 170 мм |
| Напруга акумулятора | 18,0 В |
| Рівень звукового тиску | 86 дб(A) |
| Рівень потужності звуку | 97 дб(A) |
| Похибка K | 5 дБ |
| Product category subdivision |
Комплект поставки
| 1 x ріжуче полотно для шабельної пилки S 123 XF, Progressor for Metal доступно як окремий комплект з 2 одиниць: 2 608 654 416 |
✓ |
| 1 ріжуче полотно для шабельної пилки S 2345 X, Progressor for Wood доступно як окремий комплект з 2 одиниць: 2 608 654 417 |
✓ |
| Картонна коробка | ✓ |
| Напруга на батареї | 18 V |
| Brushlessl-motor | Да |
| Комплектація | Без АК та ЗП |
| Глибина різання в металічному профілі та металічних трубах | 150 |
| Глибина різання в деревині, мм | 230 |
| Кількість ходів, об/хв: | 2900 — |
| Висота ходу полотна | 28 |
| Вага, кг | 3.2 кг |
-
ДОСТАВКАМи доставимо Ваше замовлення кур'єром по Києву або будь-якою, зручною для Вас службою доставки по всій Україні.
-
НАШІ МАГАЗИНИм. Київ, вул. є. Коновальця, 15/4
м. Київ, вул. Почайнинська, 23
м. Київ, пр-т Миру, 5
м. Вишгород, пр- Шевченка, 6а
-
НАШІ ТЕЛЕФОНИ0 800 308 777
безкоштовно по всій Україні
