0 0

Київ, Центр (067) 240-53-16
Київ, Поділ (067) 240-53-15
Київ, Лівий берег (067) 240-53-17
Вишгород (067) 240-53-18


Телефонуйте!

0 800 308 777
безкоштовно для ВАС
з будь-якого мобільного чи стаціонарного телефону


Адреси магазинів
та сервісних центрів
на мапі

Переглянути


Напишіть нам
Написати

​Сервіс та ремонт інструменту

Вийшов з ладу улюблений інструмент? Не варто впадати у відчай і бігти в магазин за покупкою нового, що не завжди буває виправдано в матеріальному плані. Самостійний ремонт інструментів вимагає часу на знайомство зі схемами пристроїв, що підлягають ремонту, і пошуку необхідних деталей. Таку непросту справу краще довірити професіоналам, звернувшись до Сервісного центру.

Наша компанія виконує ремонт електро та бензоінструментів. У штаті компанії працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в центрах технічної підтримки відомих усьому світі виробників і мають у своєму розпорядженні:

  • Точне діагностичне обладнання;
  • Спеціальні пристрої та інструменти для ремонту;
  • Оригінальні запчастини;
  • Вилика кількість витратних матеріалів;
  • Проводить заточування та ремонт ланцюгів, різних моделей ланцюгових пилок.

В Сервісному центрі також проводиться ремонт електро та бензоінструменту різних торгових марок та виробників. Крім цього, фахівці центру проводять профілактичний огляд та обслуговування інструменту, які необхідно періодично проводити для збільшення терміну його експлуатації.

Співробітники сервісу завжди допоможуть із вибором інструменту необхідного для роботи, проведуть технічні консультації. Розкажуть про правильне використання, призначення та умови експлуатації техніки. Допоможуть при виборі запасних частин та витратних матеріалів.

Ще однією важливою відмінною якістю звернення до Сервісного центру буде надання гарантії на ремонт інструментів. Майстри професійно проводять гарантійний, післягарантійний ремонт. Усі процедури проводяться з дотриманням необхідних норм та стандартів.

Звернувшись за допомогою до спеціально навчених фахівців, можна вирішити безліч проблем за один раз, при цьому, не витрачаючи час, відволікаючись від основної роботи. Плюси такого підходу очевидні: економія фінансів, часу та нервів.

Гарантійний та післягарантійний ремонт електроінструменту та бензоінструменту

У сервісному центрі наші фахівці швидко та якісно виконають будь-які види робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування Вашого інструменту.

Сервісний центр проводить:
- гарантійний ремонт наступних торгових марок - Makita, Maktec, Metabo, Stihl, Sparky
- гарантійне відкриття (обслуговування інструменту в гарантійний період) - Bosch, Dremel, Skil, Rotozip
- післягарантійний ремонт -Bosch, Skil, Dremel,Makita, Maktec, Stihl, Sparky, Metabo, Fiolent, Rebir

На нашому складі завжди є більше 15000 найменувань оригінальних запчастин, що дає можливість проводити обслуговування в максимально стислі терміни. У разі відсутності необхідних запчастин, ми забезпечуємо їх доставку протягом 7-14 днів.

Продаж запасних частин та витратних матеріалів
У сервісному центрі Ви можете придбати будь-яку оригінальну запасну частину до Вашого інструменту. Крім цього, Вам пропонується широкий асортимент витратних матеріалів та приладдя, що використовуються при роботі з електро- та бензоінструментом. У сервісному центрі надають послуги із заточування ланцюгів для різного типу ланцюгових пилок, ремонт ланцюгів.

Адреси сервісних центрів РЕЗОН
місто Київ, вул. Є. Коновальця, 15 корпус 4, тел.: 067-240-53-16, 044-522-86-22
місто Київ, вул. Почайнинська, 23/54, тел.: 067-240-53-15
місто Київ, проспект Миру 5, телефон: 067-240-53-17
місто Вишгород, пр-т Шевченка 6-А, телефон: 067-240-53-18

*}