0 0

Київ, Центр (067) 240-53-16
Київ, Поділ (067) 240-53-15
Київ, Лівий берег (067) 240-53-17
Вишгород (067) 240-53-18


Телефонуйте!

0 800 308 777
безкоштовно для ВАС
з будь-якого мобільного чи стаціонарного телефону


Адреси магазинів
та сервісних центрів
на мапі

Переглянути

БРУКІВКА: ЛЕГКЕ ОЧИЩЕННЯ КРОК ЗА КРОКОМ

Ефективне та легке очищення бруківки в саду та навколо будинку: боротьба з повсякденними забрудненнями за допомогою міні-мийок STIHL перетвориться на задоволення. Дізнаємось як прямо зараз.

ОГЛЯД: ОЧИЩЕННЯ БРУКІВКИ

  • Мийки високого тиску - найефективніший спосіб очищення бруківки
  • Почніть з низького тиску води і перевірте в непомітному місці, чи підходить каміння для обладнання високого тиску. Використовуйте засіб для чищення поверхні для бетону та бруківки з твердого каменю; теплу воду, м'яку щітку та рН-нейтральний очищувач для м'якого пористого природного каменю.
  • З екологічних міркувань використовуйте біорозкладні засоби для чищення, такі як засіб для чищення каменю та фасадів STIHL CS 100.
  • Інші варіанти: нейтральне м'яке мило або, для бетонних каменів, содово-водяний розчин, використовуючи захисні окуляри.

Чим можна почистити бруківку?

Чим можна чистити бруківку, залежить від типу каменю. М'яку натуральну бруківку слід чистити м'якою щіткою та за можливості нейтральним засобом з низьким рівнем рН. Міцну бруківку, таку як граніт або бетон, також можна ретельно та ефективно очистити за допомогою мийки високого тиску та очищувача поверхні.

Чи можна чистити бруківку мийкою високого тиску?

Так, бруківку можна чистити за допомогою мийки високого тиску. Однак це стосується лише бруківки з міцних матеріалів, таких як бетон, граніт, базальт або кварцит. Для м'яких природних каменів не слід використовувати мийку високого тиску, а працювати м'якою щіткою.

Хто чистить бруківку?

Хто чистить бруківку, залежить від того, де ви живете. Спеціалізовані компанії з прибирання можуть професійно очистити Вашу бруківку. Якщо ви бажаєте очистити бруківку самостійно, краще зверніться до найближчого спеціалізованими дилерами STIHL.Там ви можете придбати всі інструменти та засоби для чищення, необхідні для ретельного очищення бруківки.

Що допомагає від нальоту на бруківці?

Від нальоту на бруківці допомагає просте чищення. Обробіть камені за допомогою щітки, води та, за необхідності, нейтрального засобу для чищення, що біологічно розкладається, наприклад, Засіб для чищення каменю та фасадів STIHL CS 100. Крім того, ви можете почекати, поки наліт не зникне сам собою. Це природне явище, яке зникне через один-два роки: висоли - це надлишок вапна, який розчиняється з каменів під час вологи та дощу і осідає на їхній поверхні.

Як видалити білі плями з бруківки?

Білі плями на бруківці можуть бути вапняним нальотом, який легко видалити. Просто вимийте каміння щіткою та водою. За необхідності додайте нейтральний засіб для чищення, що біологічно розкладається, наприклад, Засіб для чищення каменю та фасадів CS 100. Однак це природне явище, яке через деякий час зникне саме по собі: Білі плями - це надлишок вапна, який під час дощу та вологи розчиняється з каменів і осідає на їхній поверхні.

Чи можна використовувати мийку високого тиску з сумішшю домашніх засобів?

Щоб ваша мийка високого тиску прослужила вам довго, заправляйте пристрій тільки спеціально розробленими засобами для чищення. Компанія STIHL пропонує повний асортимент миючих засобів для мийок високого тиску, які підходять для обладнання STIHL. Для очищення бруківки з бетону та природного каменю ми рекомендуємо наш засіб для чищення каменю та фасадів STIHL CS 100.

Чи можна використовувати очищувач STIHL без мийки високого тиску STIHL?

Так, миючі засоби STIHL можна використовувати як з мийками високого тиску, так і без нього. Ви просто розподіляєте засіб для чищення вручну за допомогою розпилювача. Для цього дуже добре підходить ергономічний ручний обприскувач SG 11 Plus .

ОЧИЩЕННЯ БРУКІВКИ: МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ

Мийки високого тиску - це ефективний спосіб очистити бруківку від бруду та бур'янів. Високий тиск води розчиняє навіть найстійкіший бруд і швидко та ретельно очищає камінь за каменем. Мийка високого тиску особливо ефективна на великих площах: робота виконується швидко, без особливих зусиль.

Кілька загальних порад, про які слід пам'ятати при роботі з мийкою високого тиску:

  • Не всі види бруківки можна чистити апаратом високого тиску. Бетонну бруківку та бруківку з твердого каменю можна чистити за допомогою низького тиску води, наприклад, за допомогою мийки для прибирання територій. Спочатку перевірте в непомітному місці, як реагує каміння і чи придатне воно для чищення апаратом високого тиску.
  • Поверхневий очищувач працює особливо м'яко і без розбризкування, тому навколишнє середовище залишається чистим під час чищення. При використанні плоскоструменевої насадки переконайтеся, що між насадкою та бруківкою є достатня відстань.
  • Не працюйте під дощем або у вологому середовищі.

Очищення бруківки: Інструкція

1. Видаліть грубий бруд

Звільніть місце для прибирання. Перед прибиранням грубо змітайте бруд і листя за допомогою мийки високого тиску. За допомогою повітродувки або садового пилососа ви впораєтеся з цією роботою в найкоротші терміни.

2. Чистимо шви

Звільніть шви від моху та бур'янів, оскільки коріння в довгостроковій перспективі пошкодить бруківку.

Для швів, заповнених дорогоцінною крихтою або піском, найкраще використовувати скребок для швів або дротяну щітку. Для відкритих швів також можна використовувати мийку високого тиску. Після очищення просто засипте матеріал, який був вимитий. Закриті шви можна легко очистити за допомогою мийки високого тиску.

Видалення бур'янів за допомогою мийки високого тиску

Видалення моху та бур'янів зі швів може бути нудним і трудомістким процесом. Використання мийки високого тиску полегшує цей процес: ви можете очистити органічні забруднення тиском чистої води, заощаджуючи воду і не додаючи миючих засобів. Таким чином ви робите послугу собі та навколишньому середовищу.

Видалення бур'янів за допомогою мийки високого тиску також забезпечує довготривалий результат. Струмінь води проникає між окремими камінчиками і змиває не тільки рослини, але й їхнє насіння, сповільнюючи таким чином ріст бур'янів.

3. Чистимо поверхню

Грубий бруд і бур'яни видалено, тепер черга за бруківкою.

У разі особливо сильних забруднень негайно нанесіть засіб для чищення за допомогою апарата високого тиску і дайте йому подіяти. Засіб для чищення каменю та фасадів CS 100 Засіб для чищення каменю та фасадів CS 100 від STIHL надійно видаляє стійкі зелені відкладення, забруднення від вихлопних газів, сажу та пил. Розчин біологічно розкладається і сумісний з усіма апаратами високого тиску STIHL. Сіру плівку після цього видаліть засобом для чищення поверхонь.

4. Заповніть шви

Якщо під час чищення зі швів було вимито занадто багато матеріалу, засипте його знову. Це важливо для того, щоб бруківка згодом не змістилася і не утворила порожнин.

Очищення бруківки: Домашні засоби

Якщо у вас немає під рукою засобу для чищення бруківки, ви можете скористатися простими домашніми засобами. Для очищення невеликих ділянок достатньо гарячої води, м'якої щітки та нейтрального м'якого мила. Але сода також є перевіреним засобом проти плям. Не змішуйте власні домашні засоби в мийці високого тиску. Мийку високого тиску слід заправляти лише відповідним миючим засобом.

Очищення бруківки кальцинованою содою

Суміш соди та води є ефективним, але сильно лужним засобом для чищення. Її можна використовувати для особливо брудної бетонної бруківки. Під час роботи обов'язково надягайте захисні окуляри, оскільки сода може подразнювати очі. Також не варто забувати про робочі рукавички.

Кількість суміші залежить від площі, яку потрібно очистити. Як правило, беруть 10 грамів соди на 1 літр води. Нанесіть суміш на бруківку за допомогою щітки і залиште на 5-6 годин, щоб вона вбралася. Змийте розчин, дотримуючись місцевих правил каналізації, чистою водою з мийки високого тиску або садового шланга.

Не рекомендується: Чистити бруківку оцтом

Оцет - популярний домашній засіб для очищення різних поверхонь. Однак він не підходить для чищення бруківки з наступних причин:

  • Оцтова кислота руйнує шви між плитками і, таким чином, може дестабілізувати основу бруківки.
  • Оцет залишає яскраві плями і не повинен контактувати з камінням, що містить вапно. Це означає, що не слід використовувати оцет для чищення бетонної бруківки та природного каменю.
  • Оцтова кислота подразнює дихальні шляхи і слизові оболонки, тому при неправильному використанні або розбризкуванні існує ризик хімічних опіків.

ЧИСТКА БРУКІВКИ: ОСОБЛИВОСТІ БЕТОННОЇ ТА ПРИРОДНОЇ БРУКІВКИ

Те, чим ви будете чистити бруківку, залежить від її природи. Тому перед чищенням перевірте, з якого матеріалу зроблені доріжки у вашому саду.

Основна відмінність полягає в тому, що розрізняють бетон і натуральне каміння.

Очищення бетонної бруківки

Бетонна бруківка є класикою серед бруківки і буває різних форм. Бруківку, що переплітається, можна чистити засобом для чищення поверхонь. Щоб перевірити сумісність поверхні каменю, почніть з низького тиску води і збільшуйте його в міру необхідності.

Бетонні блоки добре переносять нейтральні та лужні засоби для чищення. Однак вони виготовлені з чутливого до кислот вапняку і можуть бути пошкоджені, якщо чистити їх кислотними засобами.

Поради STIHL

Природне явище, яке багатьох людей дратує, - це білі плями на бетонній бруківці: вапняні відкладення. Вони характерні для щойно покладеної бруківки і є нічим іншим, як надлишком вапна, який розчиняється з бетону під час дощу і намокання. Плями можна видалити дуже легко і екологічно безпечним способом - за допомогою щітки, води і, за необхідності, нейтрального миючого засобу;

Очищення природного каменю

Бруківка з натурального каменю, виготовлена з граніту, мармуру, пісковику або базальту, виглядає елегантно і особливо якісно. Щоб зберегти гарний зовнішній вигляд натурального каменю, використовуйте тільки pH-нейтральні засоби для чищення. Кислоти та луги, навпаки, пошкоджують природний матеріал.

Бруківку з твердих порід каменю, таких як граніт, базальт і кварцит, найретельніше можна очистити за допомогою мийки високого тиску. Вони стійкі і витримують високий тиск води. Доріжки з клінкерної бруківки також можна чистити апаратом високого тиску.

Для м'яких матеріалів краще діяти обережно: Тепла вода, м'яка щітка та нейтральний миючий засіб - це безпечний варіант.