Позиціонування
- Найпотужніша 18-вольтна кутова шліфувальна машина
Вигода користувача
- Найвища потужність шліфування та різання у своєму класі на один заряд акумулятора
- Надзвичайно надійний та витривалий високопотужний 4-полюсний двигун прослужить Вам довго
- Компактна конструкція і мала вага (лише 2,3 кг) для зручної роботи передусім у вузьких місцях та над головою
Технічні характеристики
| Частота обертання холостого ходу | 10.000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обдирний круг/Відрізний круг, Ø | 125 мм |
| Гумова тарілчаста шліфувальна платформа, Ø | 125 мм |
| Рівень звукового тиску | 82 дб(A) |
| Рівень потужності звуку | 93 дб(A) |
| Похибка K | 3 дБ |

| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкість обертання шпинделя на х.х., об/мин | 10000 |
| Наявність удару | Нет |
| Вага, кг | 1.25 кг |
| Напруга на батареї | 18 V |
| Діаметр диска, мм | 125 |
Категории: Кутові шліфмашини
Аккумуляторная угловая шлифовальная машина ("болгарка") GWS 18-125 V-LI (060193A307) SOLO отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!



