Акумуляторний пилосос SEA 20 SET

SA030117315
В наличии
6 999 грн.

АКУМУЛЯТОРНИЙ РУЧНИЙ ПИЛОСОС SEA 20: ДЛЯ ПРИБИРАННЯ НЕВЕЛИКИХ ПРИМІЩЕНЬ У БУДИНКУ, НАВКОЛО НЬОГО ТА В АВТОМОБІЛІ

З практичним акумуляторним ручним пилососом STIHL SEA 20 ви можете швидко та легко очистити невеликі площі. Ручний пилосос STIHL SEA 20 працює від літій-іонного акумулятора системи STIHL AS , щоб ви могли використовувати його для очищення нескладно, бездротово та тихо. Дуже потужний ручний пилосос 10 В від STIHL є легким і ергономічним у використанні.
На зручній м’якій ручці ви можете зручно натискати кнопку запуску та тримати STIHL SEA 20 безпечно в руках. Рішення з фіксацією кнопки вмикання дозволяє безперервно працювати без необхідності утримувати кнопку увімкнення натиснутим. Безпосередньо за всмоктувальним соплом гнучка неповоротна заслінка надійно утримує всмоктуваний бруд у збірному контейнері. Легко спорожнювати та чистити контейнер. Двоступенева система фільтрації забезпечує дуже високу продуктивність фільтра, її можна легко очистити та використовувати повторно.
Не залишиться жодного буруду – універсальне застосування навіть у важкодоступних місцях завдяки різноманітним аксесуарам. У сумці для зберігання, яка також постачається з петлею для підвішування, ви можете зберігати акумуляторний ручний пилосос STIHL SEA 20, щоб заощадити простір між роботами.

В комплекті з акумулятором AS2 та зарядним пристроєм AL1

Час роботи з акумулятором AS2, хв * 14
Країна виробник Німеччина
Тип батареї Li-Ion
Ємність батареї, Ah 2.0
Сумісність із батареями: AS2
Сумісний тип акумулятора Серія AS
Напруга на батареї 10.8 V
Виробник Stihl

Категории: Міні-інструмент

Акумуляторний пилосос SEA 20 SET отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!