
Позиціонування
- Універсальний інструмент для максимальної універсальності різання та шліфування.
Вигода користувача
- Багатоцільовий універсал зі збалансованою конструкцією для широкого спектру застосувань
- Відмінна довговічність завдяки потужності 1100 Вт з оптимізованою здатністю витримувати перевантаження
- Більший комфорт і менша втома завдяки антивібраційній ручці та тоншій зоні хвату
- Нижчий ризик травмування під час роботи завдяки повному набору функцій безпеки
Технічні характеристики
| Частота обертання холостого ходу | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обдирний круг/Відрізний круг, Ø | 125 мм |
| Гумова тарілчаста шліфувальна платформа, Ø | 125 мм |
| Brushlessl-motor | Да |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкість обертання шпинделя на х.х., об/мин | 9000 |
| Наявність удару | Нет |
| Реверс | Нет |
| Вага, кг | 1.7 кг |
| Напруга на батареї | 18 V |
| Діаметр диска, мм | 125 |
Категории: Кутові шліфмашини
Акумуляторна кутова шліфувальна машина ("болгарка") GWS 18V-11 SOLO (06019N4100) отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!

