
Позиціонування
- Компактний і швидкий пристрій, ідеально підходить для повсякденного різання
Вигода користувача
- Зручність у використанні завдяки компактній, легкій конструкції
- Підвищує продуктивність завдяки найшвидшому різанню для легких робіт
- Робіть більше з меншою кількістю підзаряджань завдяки оптимізованій тривалості роботи на одному заряді
- Більше контролю та комфорту завдяки новій покращеній гладкій ергономічній ручці
- Робота без пилу завдяки металевому фланцю, сумісному з пилосмоками Bosch
Технічні характеристики
| Частота обертання холостого ходу | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обдирний круг/Відрізний круг, Ø | 125 мм |
| Гумова тарілчаста шліфувальна платформа, Ø | 125 мм |
| Brushlessl-motor | Да |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкість обертання шпинделя на х.х., об/мин | 11000 |
| Наявність удару | Нет |
| Вага, кг | 1.6 кг |
| Напруга на батареї | 18 V |
| Діаметр диска, мм | 125 |
Категории: Кутові шліфмашини
Акумуляторна кутова шліфувальна машина ("болгарка") GWS 18V-8 SOLO (06019N9000) отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!

