Завдяки потужності 2 300 Вт подрібнювач GHE 135 L легко перемелює гілки діаметром до 35 мм. Подрібнений матеріал відразу потрапляє у зручний прозорий контейнер об'ємом 60 л.
| Виробник | Stihl |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Номінальна споживана потужність, Вт | 2300 Вт |
| Кількість обертів, об/хв | — 40 |
| Максимальна товщина гілок | 35 мм |
| Матеріал для подрібнення | Твердий |
| Висота: | 96 см |
| Вага, кг | 23 кг |
Категории: Садові подрібнювачі Техніка STIHL
Подрібнювач малошумний GHE 135 L STIHL отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!

