Електричний подрібнювач STIHL GHE 140 L ідеально підходить для використання в місцях, де необхідна робота з низьким рівнем шуму. Потужний електродвигун відрізняється надійністю і плавністю роботи. Ножовий механізм садового подрібнювача працює на низькій швидкості і тому добре підходить для подрібнення невеликих кількостей твердих гілок. Широкий отвір у формі листка конюшини дозволяє легко подавати гілки товщиною до 40 мм в роликовий подрібнювальний механізм, який миттєво перетворює їх на цінний компост при цьому працює тихо, з мінімальними вібраціями. Подрібнений гіллястий матеріал потрапляє прямо в корзину подрібнювача. Ручки для транспортування дозволяють легко переносити і очищати кошик об'ємом 60 л. Зручний механізм для дозволяє опустити електричний подрібнювач в кошик подрібнювача для економії місця при зберіганні та перенесенні.
| Виробник | Stihl |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Номінальна споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Кількість обертів, об/хв | — 40 |
| Максимальна товщина гілок | 40 мм |
| Матеріал для подрібнення | Твердий |
| Висота: | 96 см |
| Вага, кг | 23 кг |
Категории: Садові подрібнювачі Техніка STIHL
Подрібнювач малошумний GHE 140 L STIHL отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!

