Електричний подрібнювач STIHL GHE105 якнайкраще подрібнює гіллястий матеріал, а також м'який матеріал, як, наприклад, листя або залишки рослин. На вибір два завантажувальні отвори: для гілок і для м'якого матеріалу.
| Виробник | Stihl |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Номінальна споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Кількість обертів, об/хв | — 2800 |
| Максимальна товщина гілок | 35 мм |
| Матеріал для подрібнення | Твертий та м'який |
| Висота: | 97 см |
| Вага, кг | 19 кг |
Категории: Садові подрібнювачі Техніка STIHL
Подрібнювач GHE 105 STIHL код 60070111175 отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!


